Lenovo Laptop Yedek Parça

Lenovo Notebook ve Laptopların yedek parçaları Lenovo Teknik servisimizde bulunmaktadır. Ankara'da 20 yıldır faaliyetlerine devam eden firmamızda Lenovo Notebooklarda kullanılan yedek parçaların büyük bir bölümü stoklarımızda bulunmaktadır, stoklarımızda olmayan Lenovo yedek parçaları çok kısa sürelerde temin edilmektedir.

Lenovo şarj adaptörü, Lenovo batarya, Lenovo LED ekran Lenovo LCD ekran, Lenovo harddisk, Lenovo anakart, Lenovo ekran kartı, Lenovo klavye, Lenovo RAM, Lenovo kasa kapak menteşe vs... gibi yedek parçalar Lenovo Teknik servisimizde bulunmaktadır.

Lenovo Şarj Adaptörü

Bu zamana kadar üretilmiş olan Lenovo Laptop ve Notebookların şarj adaptörleri servisimizde bulunmaktadır. Lenovo şarj adaptörü ihtiyaçlarınızı servisimizden temin edebilirsiniz, ister yerimizden alabilir isterseniz Bulunduğunuz adrese yollamasını isteyebilirsiniz.

Lenovo Şarj AdaptörüLenovo şarj adaptörlerini almadan önce, adaptörün markasına ve kalitesine gerekli sertifikalarının olup olmadığını kontrol ediniz, laptopların en önemli parçalarından biri olan şarj adaptörünün kalitesi ve Laptop'a vereceği voltaj ve amper çok önemlidir.

maalesef piyasada internet üzerinden çok kalitesiz adaptörlerin satışını yapmaktadırlar, müşteriler bu adaptörlerin ne derece kalitesiz olduğunu bilmedikleri için almaktadırlar. Bu adaptörler bırakın laptopa tam voltaj ve amper vermeyi birçoğu fişe takılır takılmaz patlamak da veya bozulmaktadır bir kısmı da maalesef laptopun anakartını yakmaktadır. Teknik servisimize bu konuda mağdur olmuş birçok müşteri gelmektedir.

Lenovo laptop şarj adaptörü ihtiyaçlarınızı garantili olarak Teknik servisimizden tedarik edebilirsiniz.

Lenovo Laptop Şarj Adaptörü

Lenovo dizüstü Batarya çeşitleri

Lenovo bataryaları teknik servisimizde bulunmaktadır, teknik servisimize arayarak kullanmakta olduğunuz laptopun modelini söyleyerek stok durumunu ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Lenovo dizüstü Batarya çeşitleriLenovo bataryalarda kullanılan maddeler ve kimyasallar çok özeldir, bundan dolayıdır ki batarya ömürleri ve süreçleri de çok uzundur, Lenovo laptoplarda bataryayı daha kaliteli ve daha uzun ömürlü kullanmanız için kaliteli bir batarya almanız yeterlidir.

Batarya ihtiyaçlarınızda kaliteli ve uzun ömürlü olmasını göz önünde bulundurunuz, maalesef kullanıcılar internette olan nerede ve ne şartta yapıldığı belli olmayan hiçbir sertifikası olmayan Hatta kendine ait bir markası olmayan bataryalar alarak hem kendilerine büyük bir mağduriyete sokmaktadırlar hem de kullandıkları laptoplara büyük hasar vermektedirler. Lenovo Laptop Batarya çeşitleri...

Lenovo Laptop ekran arızaları ve ekran değişimleri

Bugüne kadar üretilmiş olan Lenovo Laptopların Led ve lcd ekranları Teknik servisimizde bulunmaktadır. Lenovo Laptop ekran değişimlerini ortalama 20 ila 30 dakika arasında yapmaktayız, değişimi yapılan ekranların tümü 2 yıl garantimiz altındadır. Teknik servisimizde takılan ekranlar Lenovo laptoplar için üretilmiş olan orjinal ekrandır.

Lenovo Laptop ekran arızaları ve ekran değişimiLenovo laptoplarınızda ekran değişimlerinde dikkatli olunuz, orijinal olmayan ekranlarda ve kalitesiz ekranlarda görüntü ile ilgili çok sayıda şikâyet olmaktadır. Bu ürünlerdeki görüntü kalitesi ve renk kalitesi orijinal ekranda olan kalite ile hiçbir ilgisi yoktuk, bundan dolayı ekran değişimlerinde önceliğiniz orjinal ekran olmasıdır.

Laptop'un görüntü kalitesinin bozulmasını istemiyor iseniz Ankara'da bulunan Lenovo teknik servisimize gelerek orjinal Lenovo LED veya LCD ekran taktıra bilirsiniz. Lenovo Laptop ekran değişimi...

Lenovo Laptoplarda Sıvı teması ve Anakart tamiri

Laptoplarda oluşabilecek sıvı temaslarının tümü Teknik servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

Burada önemli olan sıvı temasına maruz kalmış bilgisayarınızın kurcalanmamış olması çok önemlidir, anakart sıvı temasının tamiri bu konuda uzman ve donanımlı bir teknik serviste çok rahat tamiri yapılabilmektedir, Fakat bu teknik servislerinin sayısı çok azdır, Tam da bu noktada Kullanıcı olarak dikkat etmeniz gereken husus sıvı temasına maruz kalmış olan Laptopunuzu donanımlı ve profesyonel bir servise vermenizdir.

Lenovo Laptoplarda Sıvı teması ve Anakart tamiriYeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan maalesef Ankara'da birçok firma vardır bunlar anakartı bilinçsizce kurcalayarak, bırakın tamir etmeyi, bir daha tamir olmayacak şekilde bozmaktadırlar, Teknik servisimizde sıvı temasına maruz kalmış anakartların neredeyse tamamını orjinaliyle birebir aynı olmak kaydıyla tamir etmekteyiz.

Anakart tamiri Yüksek derecede bilgi ve donanıma sahip teknisyenler tarafından basit ve profesyonelce yapılabilecek arızalardır. Anakart tamirlerini garantili olarak yapmaktayız. Lenovo Laptop Anakart ve Anakart tamiri.

Lenovo Harddisk ve Ram değişimi

Lenovo Notebooklar da bulunan Hard disk Ramların tümü firmamızda bulunmaktadır.

Lenovo Laptoplar için üretilmiş olan hard disk ve Ram çeşitleri teknik servis stoklarımızda sürekli bulunmaktadır, arızalı veya modelini yükseltmek istediğiniz hard disk ve Ramlar teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve garantili olarak değişimleri yapılmaktadır.

Lenovo Hard disk ve Ram değişimiAyrıca hard disk değişimi yapılmış olan Laptopınıza gerekli olan yazılımlarda yüklenmektedir, bunların başında Windows işletim sistemini yüklenmesi, istenmesi durumunda Office programlarını yüklenmesi, virüs programı yüklenmesi ve günlük hayatımızda lazım olabilecek tüm programlar yüklenerek sizlere teslim edilmektedir. Lenovo Laptop Harddisk değişimi.   Lenovo Laptop Ram değişimi...Lenovo Klavye değişimi

Kullanmakta olduğumuz laptoplarınız için üretilmiş olan klavye ve diğer yedek parçaların tümü Lenovo Teknik servisimizde teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak değişimi ve tamiri yapılmaktadır.

Lenovo Klavye değişimiLenovo laptoplarda kasa ile ekran birleşim noktaları genelde hasar görmekte ve kılmaktadır bu durumda olan bilgisayarınız için Teknik servisimizde, gerek değişim, gerekse tamirat işlemlerini yapmaktayız. Birleşim noktalarının kırılma nedeni genelde, kullanıcıların laptoplarını düşürmesi çarpması veya ekranı açarken Sertçe açıp atmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Lenovo Laptop Klavye değişimi.


Lenovo Kasa Kapak ve Menteşe kırılmaları

Lenovo Kasa Kapak ve Menteşe kırılmaları

Lenovo Çağrı merkezi; 0312 473 76 16 - 69