Lenovo Lcd ve Led ekran değişimi

Kullanmakta olduğunuz Lenovo Thınkpad, Lenovo yoga, Lenovo Ideapad serisi diyer model Laptop ve notebookların Led ve lcd ekranları Teknik servisimizde 2 yıl garantili olarak takılmaktadır.

Lenovo Lcd ve Led EkranLenovo Laptop ekran fiyatları: Teknik servisimize bu konuda Arayan çok sayıda müşterimiz kullanmakta oldukları laptopların ekran fiyatlarını öğrenmek için bizlere aramaktadırlar, buradaki esas unsur Lenovo firması aynı model Laptop'ta 4-5 farklı ekran kullanmasıdır,  bu ekranların özellikleri ve fiyatları birbirinden tamamen farklıdır, bu ekranların birisi iki yüz lira iken diyeri bin lira olabiliyor, bunun esas belirleyici noktası ise Laptop üzerindeki ekranın arkasında bulunan kod numarasıdır.

Laptopun hangi özellikte ekran kullandığınız ögrene bilmemiz için Lcd veya led sökülüp iç kısmında bulunan kod numarasınıdan bakarak değişicek olan ekranın teknik özellikleri ve fiyatı ortaya çıkmaktadır.

Telefonda bunu anlatmaya çalıştığımız müşterilerimizin bazıları bize tepki vermektedirler, falanca bir servisi aradım bana iki yüz lira fiyat verdiler, onlar fiyat veriyor da siz niye veremiyorsunuz diye, onların amacı sizlere düşük fiyat vererek oraya gitmenizi sağlamaktır, bizler o servisler gibi müşterinin karşısına çıkıp biz size telefonda iki yüz lira demiştik ama sizin ekranınız özel ekran çıktı o yüzden de fiyatı çok daha yüksek dememek için ekran arkasındaki kod numarasını gördükten sonra fiyat veriyoruz.

Ankara Lenovo Lcd ekran değişimi, Lcd ekran tamiri, Led ekran fiyatı, Lcd ekran tamiri

Ekran değişiminde dikkat etmeniz gereken hususlar

Günümüzde Laptop kullanıcılar ihtiyaçları olan ekran, şarj adaptörü, batarya ve buna benzer yedek parça araştırmalarını doğal olarak İnternet üzerinden yapmaktadırlar, burada sizlere tavsiyemiz alacağınız ürünün orijinal veya muadil ise kaliteli olmasıdır gerekli güvenlik sertifikalarına sahip olması gibi hususlara dikkat etmenizdir. Baktığımız zaman internette birçok ekran çok farklı fiyatları görmek mümkün burada önceliğimiz ekranın orijinal olmasıdır. Orijinal ekranlarda sizlerin de bildiği gibi görüntü kalitesi mükemmel olmaktadır gerek renkleriyle gerek görüntü canlılığıyla kendini ortaya koymaktadır.

Muadil veya markasız ekran kullanmayınız, Uzun sürede kullanmakta olduğunuz, Laptoplarınıza gerek fiziksel gerekse göz alışkanlığı olduğundan dolayı, muadil veya markasız bir ekran görüntü kalitesinin bozuk olmasından dolayı, sizleri ciddi anlamda rahatsız edecektir, bu konuda Teknik servisimize mağdur olmuş olan çok sayıda kullanıcı gelmektedir, gelme nedenleri isen yukarıda yazmış olduğumuz kalitesiz bir görüntü ve ekran parlaklığının düşük olmasından dolayı kullanamadıklarından Teknik servisimizde bu ekranları tekrar değiştirmek için gelmektedirler.

Lenovo Lcd Ekran

Lenovo Led Ekran

Lenovo Çağrı merkezi; 0312 473 76 16 - 69