Lenovo Harddisk

Ankara Lenovo Harddisk, Lenovo Laptop Hard disk, Bilgisayar Harddisk, Ssd Hdd

Lenovo Harddisk

Lenovo Laptop, Notebook ve Masaüstü Bilgisayarların Haddisk'lerin tümü teknik servisimizde bulunmakta ve garantili olarak kısa bir sürelerde takılmaktadır.

Lenovo Laptop Harddisk büyüdükçe ne olur

Bilgisayarların içinde iki adet depolama kaynağı bulunmaktadır. Bunlardan birisi cihazın o anda çalıştırmakta olduğu fakat hafızaya kaydının gerçekleşmediği verilerin toplandığı RAM’ler, diğeri ise kaydedilen ve istenildiği sürece hafızada tutulacak verilerin bulunduğu sabit disklerdir. Gerek masaüstü gerekse dizüstü bilgisayarlarda tercih edilecek harddisklerin mümkün olduğunda büyük boyutlarda seçilmesi, geleceğe yönelik alınacak mantıklı bir karar olacaktır. Yalnızca on sene öncesine kadar maksimum sabit disk boyutu 20gb dolaylarında iken bugün bu sayının 16TB’a kadar yükselmiş olması, teknolojinin ne denli hızlı biçimde geliştiğinin kanıtıdır. Lenovo laptop harddisklerinizin size yeterli gelmediğinde değişimini sağlayan merkezimiz, bilgisayarınızı uzun yıllar aktif biçimde kullanmaya devam etmenize olanak sunmaktadır.

Lenovo bilgisayar servisi ile bilgisayarınızdaki sabit disk dahil tüm donanımların bakım, onarım ve değişimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Güncel donanımsal özelliklere sahip bilgisayarınızı Lenovo teknik servisi güvencesi ile kullanırken, karşılaştığınız herhangi bir sorunda bizlere ulaşarak anlaşılır ve etkili cevaplara ulaşabilirsiniz. Lenovo Teknik servisimiz ile sorunsuz ve performanslı cihazlarınızı kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Lenovo Çağrı merkezi; 0312 473 76 16 - 69