Lenovo Ekran Kartı

Lenovo Ekran KartıLenovo bilgisayar ve laptopların Ekran kartlarının satışını ve montajını servisimiz yapmaktadır, Arızalı ve ye değişimi gereken Lenovo ekran kartları servisimizde teknik arkadaşlarımız tarafından takılarak gerekli ayarları ve driverları yüklenerek teslim edilmektedir, isterseniz eski arızalı olan ekran kartı ve anakart tamirlerinide garantili olarak yapmaktayız.

Üretilmiş olan Lenovo laptopların neredeyse tamamında ekran kartı anakartın üzerindedir, yani tümleşiktir tümleşik olan ekran kartının, anakart üzerinde bulunan grafik Chip değişimlerini garantili olarak yapmaktayız.

Lenovo Ekran kartı üzerinde bulunan bu hassas ve ustalık isteyen Chip değişimini bu konuda uzmanlaşmış ve gerekli donanıma sahip bir Lenovo servisin yapması şarttır, Lenovo Chip değişimleri bilgisayar kontrollü Bga cihazlarında kusursuz ve tam olarak yapılmaktadır. Lenovo Laptop Ekran kartı değişimi ve tamiri.

Lenovo ekran kartının özellikleri

Laptopların içerdiği donanımsal ekipmanlara genel bir bakış atıldığında en çok dikkat çekenlerden birisi şüphesiz ekran kartlarıdır. Laptopların performans düzeyi her ne kadar yüksek olursa olsun, ekran kartının kalitesiz veya yetersiz bir modelden seçilmesi ile kişini bilgisayarından alacağı zevk ciddi oranda düşecektir. Bu tarz problemlerin yaşanmaması için Lenovo ekran kartı modelleri daima üst düzey parçalardan seçilmektedir. Ekran kartınızda veya bilgisayarınızın genelinde ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun için Lenovo laptop servisi olarak sizlere yardım etmeye hazır bulunmaktayız.  Her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile sorunlarınızın hızlı ve etkili çözümlerini bularak, cihazınızın bir an önce tekrar çalışır duruma gelmesini mümkün kılıyoruz.

Ekran kartlarınızda oluşabilecek fan problemi, kapasitör değişimi, termal macun uygulaması ve benzer işlemlerde gerçekleştirdiğimiz en kısa servis süreleri ile günlerce süren beklemeleri sizlere yaşatmıyoruz. Lenovo servisi merkezimiz sizlerin desteği ve güveni ile geliştirerek her geçen gün daha kaliteli hizmet düzeyine ulaşmaya gayret etmekteyiz. Güncel işlemler ve fiyatlandırmalar için Lenovo servisimize iletilim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tag; Ankara Lenovo Ekran Kartı, Lenovo Laptop Ekran Kartı, Notebook, Bilgisayar, Ekran Kartı

Lenovo Çağrı merkezi; 0312 473 76 16 - 69