Lenovo Anakart

Lenovo Laptop anakartlarıLenovo Notebook ve Laptopların için üretilmiş olan anakartların büyük bir bölümü stoklarımızda bulunmaktadır, arızalanan karttan değişimleri Teknik servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. Lenovo Thınkpad, Lenovo yoga, Lenovo Ideapad

Lenovo Notebook ve laptopların anakart değişimleri Teknik servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

Lenovo Laptop Anakart Tamiri: Lenovo laptop anakart tamiri ne ve ekran kartı tamirini garantili olarak yapmaktayız. Anakartı arızalanmış veya yanmış laptopları teknik servisimize getirerek çok daha ekonomik fiyatlara tamir ettirebilirsiniz. Anakartlarda öncelikli olarak adaptör girişinin arızalanması Laptop’un sıvı temasına maruz kalmış olması, bataryayı şarj etmemesi, usb görmemesi, kulaklık çıkışının çalışmaması, biosun çökmesi ve buna benzer nedenlerden gelmektedir. Anakartta meydana gelen sorun veya arıza ne olursa olsun Lenovo Teknik servisimizde garantili olarak tamiri yapılmaktadır.

Lenovo Laptop anakart tamiri

Teknik servisimizde Lenovo Laptopların anakart tamiri garantili olarak yapılmaktadır. Anakartlarda sıkça meydana gelen Sıvı teması, bataryayı görmemesi, bataryayı şarj etmemesi, ekran kartının çalışmaması veya görmemesi, USB leri görmemesi, adaptör giriş noktası olan soketin yanması veya kırılması, hard diski görmemesi Ram'ı görmemesi gibi birçok sorunla karşılaşmaktayız, bu sorunların neredeyse tamamını garantili olarak tamir etmekteyiz.

Lenovo Laptop ekran kartı tamiri

Zaman içerisinde oluşan bu arıza gerek bilgisayarımızın bakımının yapılmaması, gerekse kapasitesinin üzerinde programlar kullanarak yormamızdan dolayı çıkmaktadır. Ekran kartı arızasını başlıca belirtileri, görüntüde piksel hatalarını oluşması, görüntülü renklenmesi, ekranda hiç görüntü olmaması, Laptopu kullanırken birden bire kapanması, mavi ekran hatasını düşünmesi, ekran kartı Driver ını bir görüp bir görmemesi ve buna benzer sorunlarla karşımıza çıkmaktadır.

Lenovo Laptop ekran kartı tamiri

Lenovo ekran kartı ve anakart tamirlerinde bu işlemi yapacak olan teknik servisin gerek insan gücü gerekse donanımıyla çok iyi bir noktada olması şarttır. Anakart ve ekran kartı tamiri, bilgi tecrübe ve Lenovo teknik servisin donanımlı olması ile çok rahat bir şekilde tamir edilmektedir.